Предмет: Физика,
автор: uliatina
визначити швидкість тіла масою 250 г якщо кінетична енергія 4Кдж
Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
E=4 000 Дж
m=0,25 кг
v-?
E=mv^2/2
v^2=2E/m
v=√2E/m
v=√2*4 000/0,25=√32 000=179 (м/с)
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: dikoabdullina
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Українська мова,
автор: флора14
Предмет: Английский язык,
автор: sergur84
Предмет: Математика,
автор: gomatu