Предмет: Химия, автор: Sahsa2606

Обчислити молярну масу ферум t(II) оксиду і знайти масу сполуки, що вiдповiдає кількості речовини 0,25 моль.
СРОЧНО!!!!​

Ответы

Автор ответа: VHawkV
1

Ответ:

Объяснение:

FeO

n(FeO) = 0,25 моль

M(FeO) - ?

m(FeO) - ?

============

Mr(FeO) = Ar(Fe) + Ar(O) = 56 + 16 = 72

M(FeO) = 72 г/моль

m = M·n

m(FeO) = 72 г/моль · 0,25 моль = 18 г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: AndreiZeн
Предмет: География, автор: andrychulkovp6zc5x