Предмет: Физика,
автор: ligaanton78
Човен за 30с піднявся на гребнях хвилі 10разів визначте швидкість хвилі якщо відстань дорівнює 3м
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
t=30 c N=10 λ=3 м V=?
===
T=t/N=30/10=3 c
V=λ/T=3/3=1 м/с
===================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: fafaa1
Предмет: Английский язык,
автор: fnfnfnnf
Предмет: Английский язык,
автор: holama
Предмет: История,
автор: 111111111178
Предмет: Алгебра,
автор: DaShA6493