Предмет: Физика, автор: danilmakeevskij

радіолокатор випромінює короткі імпульси радіо хвиль . Скільки часів тримає кожен імпульс і скількт імпульсів випромінює радіолокатор якщо мінімальна дальність виявлення цілі дорівнює 750 м а максимальна 150 км ? ​

Ответы

Автор ответа: masavaskova9
3

Ответ:

Волна должна за 10 мкс дойти до цели, и потом отразиться от цели и вернуться к локатору. Расстояние до цели s=0,5*3*10^-6=15*10^-2=0,15 метра

Объяснение:

Ответ :0,15 метра

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: КамилаДЖ
Предмет: Математика, автор: Аноним