Предмет: Физика,
автор: FauHowling
Рідку ртуть масою 2г необхідно перетворити на пару. Яка кількість теплоти витрачається для цього, якщо вона має температуру 37°C
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
683,2 Дж.
Объяснение:
Дано:
m= 2 г.=0,002 кг.
c= 130 Дж./кг.*градус С
t1= 37 гр. С
t2= 357 гр.С
L=0,3*10^6 Дж./кг
Найти:
Q
Решение:
1) Q1=c*m*(t2-t1)
Q1 = 130*0,002*(357-37)=83.2 Дж.
2) Q2=L*m
Q2=0,3*10^6*0,002=600 Дж.
3) Q=Q1+Q2
Q==83,2 Дж.+ 600Дж.=683,2Дж.
Ответ: 683,2 Дж.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: guli16
Предмет: Русский язык,
автор: ЛизаЛис13788731
Предмет: Українська мова,
автор: джули10006
Предмет: Русский язык,
автор: luizaalpys
Предмет: Русский язык,
автор: Астра2017