Предмет: Физика, автор: veter957

Під час вмикання обмотки А трансформатора в коло змінного струму напруга в обмотці В становить 600В. У разі вмикання в цю мережу обмотки В, напруга на обмотці А становить 150 В. Визначити відношення кількості витків обмоток трансформатора

Ответы

Автор ответа: nikolaygr
3

Відповідь:

U1=600

U2=150

U1/U2=N1/N2

N1/N2=600/150=4/1

Відношення кількості витків=4:1

Пояснення:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Маритп
Предмет: Қазақ тiлi, автор: ученик20167