Предмет: Математика,
автор: drun0000
За 5 кг гречки заплатили 200 грн. Скільки гречки можна купити на 160 грн ?
Ответы
Автор ответа:
2
4 кг, по пропорции 5=200 х=160
Автор ответа:
1
Ответ:
пропорция
ответ:4кг
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: карина905
Предмет: Русский язык,
автор: апраграфия
Предмет: Русский язык,
автор: Risecet
Предмет: Алгебра,
автор: Sasha1Loves