Предмет: Физика, автор: werixis

СРОЧНО
ДАЮ 64 БАЛА


автомобіль проїхав 100ки зі швидкістю 60км/год, витративши 8 л бензину,. Яку потужність розвивав двигун, якщо ККД 25% (густина бензину 71 0кг/м³, питома теплота згорання палива 46 МДж/кг?​

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
1

Ответ: 10,6кВт

Объяснение:

Дано:

S=100км

V=60км/ч

V1=8л=0,008м³

η=25%=0,25

ρ=710кг/м³

q=46МДж

===========

P-?

P=A/t

А=Qз*η=q*m*η=q*V1*ρ=46*0,008*710*0,25=65,32МДж

t=S/V=100/60=1,7ч=6120с

Р=65,32/6120==0,0106МВт=10,6кВт

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ангел429
Предмет: Русский язык, автор: sonya200529