Предмет: Физика,
автор: goodbrawlers
визначити прискорення автомобіля якщо гальмівна сила 10H що діє на автомобіль масою 4т
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
F = 10 H
m = 4 т = 4000 кг
а - ?
==========
По II закону Ньютона:
F = m·a
a = F / m = 10 / 4000 = 0,0025 м/с²
Похожие вопросы
Предмет: Окружающий мир,
автор: natatragova
Предмет: Русский язык,
автор: 835172985
Предмет: Русский язык,
автор: valera12341
Предмет: Русский язык,
автор: iivansssssss
Предмет: Русский язык,
автор: popor27