Предмет: Физика,
автор: ektodos
Решите пожалуйста задачу!
На цвях, забитий у стіну перпендикулярно до неї, дiє сила 200 Н під кутом 30° до стіни. Визначте складовi цiєї сили, з яких одна вирива цвях, а друга його згинах.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Сила яка вириває цвях = 100 Н
Сила яка згинає = 100*корінь3
Объяснение:
Сила яка вириває цвях = 200*cos60=100
Сила яка згинає = 200*cos30= 100*корінь3
ektodos:
Спасибо большое!!
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: 1alinCHIK1
Предмет: Окружающий мир,
автор: ученик724
Предмет: Английский язык,
автор: SAH4EC
Предмет: Математика,
автор: poooolisha
Предмет: Химия,
автор: Биоробот