Предмет: Физика,
автор: yulia250871
ЗРОБІТЬ БУДЬ ЛАСОЧКАААА!!!!!!
У резервуарі нагрівача знаходиться 900 г гасу. Скільки води можна нагріти в алюмінієвій каструлі масою 10 кг цією кількістю гасу від 20 до 100°C якщо на нагрівання витрачається 40% енергії, що виділяється?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
900г гасу можна нагріти 43.88кг води
Объяснение:
Теплота згоряння гасу 43МДж/кг ,
кількість теплоти від згоряння 900г:Qг=q*m=43*0.9=38.7МДж,
знаходимо питому теплоємність алюмінію: 920Дж/кг*С°,
для 10кг=9200Дж, і множимо на *80°=736000Дж,,
загальні витрати тепла на нагрівання ал.каструлі та води:
Qг=Q(Al)+Qв, враховуючи 40% витрат : Qг=38700000*0.4=15480000Дж,
витрати тепла потрібні для нагрівання води: 15480000-736000=14744000Дж,
тоді Qв=c*m*(t2-t1)=4200*m*(100-80)=14744000Дж звідки m⇒
m=14744000/(4200*80)=43.88кг
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: clever2805
Предмет: Русский язык,
автор: Акмалхон
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: vika108743
Предмет: Русский язык,
автор: junarium