Предмет: Алгебра,
автор: Аделінка
чотири шоколадки коштують на 6 гривень більше ніж одна така жшоколадка . скільки коштує одна шоколадка
Ответы
Автор ответа:
0
пусть 1 шоколадка х,тоді 4 шоколадки 4х Складемо рівняння
4х-х=6
3х=6
х=6:3
х=2 грн коштує одна шоколадка
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: palvanovasabina8
Предмет: Русский язык,
автор: jienqazinaqulnaz78
Предмет: Математика,
автор: aijamaljumagulova200
Предмет: Математика,
автор: Лунита