Предмет: Химия,
автор: ipodorozhnyaya
Встановити формулу алкани, якщо відносна густина його парів за метаном - 5,375.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
С6Н14 н-гексан
Объяснение:
Молекулярная масса алкена
M(СnH2n+2)=D×M(CH4)=5.375×16=86г/моль
Гомологический ряд алканов СnH2n+2
СnH2n+2=86г/моль
12n+2n+2=86
14n=84
n=6
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: парнооимод
Предмет: Русский язык,
автор: Юну1
Предмет: Русский язык,
автор: 6663331
Предмет: Геометрия,
автор: gzm7c