Предмет: Химия,
автор: rufus789123
Яку масу сульфур (VI) оксиду потрібно використати для добування 80,36 кг сульфатной кислоти, якщо вихід продукту становить 82%
Ответы
Автор ответа:
4
Ответ:
39,2
Объяснение:
Пишемо реакцію
SO3 + H2O = H2SO4
Рахуємо кількість речовини SO3
n = m / M = 40 / 80 = 0.5 моль
За рівнянням реакції сульфатної кислоти утворюється так само, тобто 0.5 моль
Рахуємо масу сульфатної кислоти
m = n * M = 0.5 * 98 = 49 г
Але це при умові 100%-вого виходу, тому робимо перерахунок на 80%
49 * 0.8 = 39.2 г
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: aseka6
Предмет: Русский язык,
автор: olgakkkkk
Предмет: Русский язык,
автор: nik1563
Предмет: Английский язык,
автор: king11128
Предмет: Українська мова,
автор: denisananchnko200000