Предмет: Химия,
автор: Аноним
Установите молекулярную формулу углерода,если известно,что массовые
доли углерода и водорода соответственно составляют 84,71% ,а одна молекула
данного вещества содержит три атома углерода.
Ответы
Автор ответа:
0
знаходимо спочатку масову частку гідрогену W(H) =100-84,71=15.29
потім робимо відношення для знаходження найпростішої формули
х:у= 84,71:12 до 15,29:1= приблизно 1:2
виходить найпростіша формула СН2. а оскільки сказано що вуглецю міститься три то формула буде С3Н6 - пропен
потім робимо відношення для знаходження найпростішої формули
х:у= 84,71:12 до 15,29:1= приблизно 1:2
виходить найпростіша формула СН2. а оскільки сказано що вуглецю міститься три то формула буде С3Н6 - пропен
Похожие вопросы
Предмет: История,
автор: Аноним
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: uvalkanovagulsim
Предмет: Литература,
автор: baha1202
Предмет: Математика,
автор: София1000