Предмет: Физика,
автор: bserhiy48
Рівняння руху тіла має вигляд x=2sin(\pi /2*t+\pi /4)) Визначити максимальну швидкість тіла.
Приложения:

Ответы
Автор ответа:
0
Дано:
x0=0,02 м
w=π/2
φ0=π/4
v-?
Решение:
x=2sin((π/2)t+π/4)
x=x0sin(wt+φ0)
v=x0ω
v=0,02*π/2=0,0314 (м/с)
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: yulyacardin
Предмет: Английский язык,
автор: Sara0111
Предмет: Русский язык,
автор: Ludaqq
Предмет: Алгебра,
автор: tomka26
Предмет: Математика,
автор: fokume