Предмет: Физика, автор: thewrongsoul

Визначити кінетичну енергію диску, що обертається з кутовою швидкістю w = 12 рад/с. Момент інерції диску J = 0.25 кг*m^2

Ответы

Автор ответа: J2S
1

Дано:ω=12 рад/с

J=0,25

Знайти:T-?

Рішення:T=J*ω^2/2=0,25*12^2/2=18 Дж

Відповідь:T=18 дж


thewrongsoul: неправильно посчитано, Вы взяли в квадрат не то, ответ = 18 дж
J2S: вижу
J2S: извините
J2S: торопился навреное
J2S: наверное
thewrongsoul: Ничего страшного)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: morozovaanna2