Предмет: Физика, автор: dimasergodeev6

Лижник масою 80 кг в кінці спуску з гори набув швидкості 12 м с і продовжував рухатися по горизонтальній площині. Гальмівна сила що діє на нього рівна 16 Н. Визначити через який час зупиниться лижник та довжину гальмівного щляху

Ответы

Автор ответа: klyuiko
1

Відповідь:

t=60с

S= 360м

Пояснення:

F=ma  Визначимо прискорення гальмування

а=F/m = 16/80=4/20=1/5=0.2м/с2

a=(vk-v0)/t

t= (vk-v0)/a

t=(0-12)/0,2=12/0,2=60с

S= (vk²-v0²)/2a=12²/2×0.2=144/0.4=360м

Похожие вопросы