Предмет: Физика, автор: Stepha2008

6. Знайдіть середню швидкість літака, який рухається 468 км зі швидкістю 260 м/с, а потім
40 хвилин зі швидкістю 950 км/год.

Ответы

Автор ответа: alexsandrvacko
0

Відповідь: 262,2 м/с

Объяснение:

Дано:

S1=468000м

v1=260м/с

t2=2400c

v2≈263,9м/с

Знайти: vc

Середня швидкість - це шлях, поділений на час.

vc=St

Шлях літака складається з двох частин.

S=S1+S2 t=t1+t2

S2=v2t2 t1=S1v1

vc=S1+S2t1+t2=S1+v2t2S1v1+t2

vc=468000+263,9∗2400468000260+2400≈262,2м/с

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: kxulka