Предмет: Химия, автор: vitalikdanylyk

Обчисліть масу калій хлориду, необхідного для приготування розчину цієї солі об’ємом 300 см3 , молярна концентрація якого становить 0,15 М.

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
2

Ответ: 3,35 г

Дано:

Vp.(KCl) = 300 cм³ = 0,3 л

См(KCl) = 0,15 моль/л

m(KCl)-?

Объяснение:

M(KCl) = 39+35.5 = 74.5 г/моль

n(KCl) = Vp.(KCl)*Cм(KCl) = 0,3 л*0,15 моль/л = 0,045 моль

m(KCl) = n(KCl)*M(KCl) = 0,045 моль*74,5 г/моль = 3,3525 г

Відповідь: 3,35 г

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: ник2630
Предмет: Математика, автор: sos6667