Предмет: Физика,
автор: nazarf825
Потужність двигуна мотоцикла 15 кВт. Який об'єм бензину витрачає двигун за 20 хв
руху, якщо його ккд дорівнює 25 %
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ: m-?
t1=20хв=1200с
n=25%=0,25
N=15кВт=15000 Вт
q= 44*10(в шостому степені) Дж/кг
m= 15000*1200/44*10(в шостому степені)*0,25= 18000000/11000000*100%≈1,6 кг
Ответ: 1,6 кг
Объяснение:
lololopopopomopolo:
откуда там 10 и 44?
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: ochkevich68
Предмет: Английский язык,
автор: nilkfil
Предмет: Русский язык,
автор: AngelinaJi
Предмет: Алгебра,
автор: nikitafedorov52
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним