Предмет: Химия,
автор: chernenkomax04
При взаємодії заліза масою 300г з сіркою добули ферум (2) сульфід масою 400г. Визначити вихід ферум (2) сульфіду
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Fe + S = FeS
n(Fe) = n(FeS) = m(Fe)/M(Fe) = 300/56 = 5.4 моль
m(FeS)теор = n×M = 5.4×88 = 475,2 г
вихід = m(пр)/m(теор) = 400/475,2 = 0.84 или 84%
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: мақала
Предмет: Английский язык,
автор: Гамми1
Предмет: Английский язык,
автор: BATGIRL51
Предмет: Алгебра,
автор: katarina62
Предмет: Геометрия,
автор: shaman2005millka