Предмет: Физика, автор: evgenijkozlovec106

Будь ласка допоможіть срочно
Будь ласка, даю 250 балів.

В мене в профілі ще 4 аналогічних запитань по 50 балів, дайте відповідь і їм таку саму і 250 балів ваші,будь ласка дуже срочно. Це єдиний мій варіант набрати бали для допуску до сесії.

В провідному середовищі через поперечний переріз S=2мм² за одну хвилину пройшла кількість зарядів q=18Кл. Обчислити силу електричного струму та його густину.​​

Будь ласка​

Ответы

Автор ответа: 555ai555
1

Ответ:

Объяснение:

S=2мм²  = 2*10^-6 м²

q=18Кл.

t = 1 мин = 60 с

I = ?

J = ?

I = q/t = 18 / 60 = 0.3 A

J = I/S = 0.3 / 2*10^-6 = 0,15 А / мм² = 150 килоАмпер / м²

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Kvakazybr
Предмет: Русский язык, автор: дарья4561