охарактеризуйте зональна спеціалізація аграрного сектору Росії
Срочно помогите!!!!!!!!!!!!!!
Ответы
Зона арктичних пустель, тундр і лісотундри розташована не сприятливих умов сільського господарства. Тип господарства пасовище оленярства.
Лісова зона там кліматичні та ґрунтові умови ускладнює ведення сільського господарства. Розораність земель невелика, але значна частина лугів використовується в якості пасовищ. Основний напрямок сільського господарства-молочно-м'ясне, льеноводство, зернові культури, жито, ячмінь, овес, картопля.
Зона степів і лісостепів найкращі умови. Висока родючість грунтів і досить тепла. Близько 80% продуктів землеробства країни, пшениця, кукурудза, цукрова скла і соняшник, плоди і овочі, баштанних культур і винограду виробляються тут. Розвинене молочно-м'ясне і м'ясне скотарство, свинарство, птахівництво, вівчарство.
Зона субтропіків за площею мала але тут виробляють тютюн і чай.
Гірські території Кавказу і Південного Сибіру відрізняються наявністю багатих гірських лугів, використовуваних під пасовища. М'ясне скотарство, вівчарство, Конярство, розведення маралів і Яків.
Особливим типом є природне ГОСПОДАРСТВО. Розташований біля великих міст споживачами харчової продукції. Численні Картопляні господарства та свинарство, птахофабрики та молочні ферми.