Предмет: Физика,
автор: timaignat777
Яка кількість теплоти потрібна для перетворення води масою 0,5 кг при 20 0С у водяну пару при 100 0С? Втратами знехтуйте.
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
1,318 МДж
Объяснение:
Дано
m = 0.5 кг
t1= 20 оС
t2 = 100 оС
r = 2 300 000 Дж
c = 4200 Дж\кг*оС
Q = ?
Qотр = Qнаг. + Qпар.
Qнаг. = с*m*(t2 - t1)
Qпар. = r*m
Qотр = с*m*(t2 - t1) + r*m
Qотр = m*(с*(t2 - t1) + r)
Qотр = 0,5кг*(4200Дж\кг*оС * (100оС - 20оС) + 2 300 000 Дж)
Qотр = 0,5 кг * 2 636 000
Qотр = 1 318 000 Дж = 1,318 МДж
timaignat777:
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Ангелина4школа
Предмет: Окружающий мир,
автор: Zirka111
Предмет: Українська мова,
автор: filonenko2016
Предмет: Русский язык,
автор: nateg
Предмет: Математика,
автор: artem6164