Предмет: Физика,
автор: kramarfikus1977
Знайти, на скільки переміститься тіло масою 5 кг при зміні швидкості з 15 м/с до 50 м/с за 7 с, якщо робота при цьому дорівнює 1000 Дж.
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
m = 5 кг
υ₀ = 15 м/с
υ₁ = 50 м/с
t = 7 c
A = 1000 Дж
Знайти:
S = ?
Розв'язок:
- A = F × S ⇒
- S = A : F
- F = m × a
- υ₁ = υ₀ + a × t ⇒ a = (υ₁ - υ₀) : t
Відповідь: 40 метрів.
kramarfikus1977:
спасибо огромное ☺️
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: ffff09
Предмет: Русский язык,
автор: дядя16
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: KapralVanLav
Предмет: Окружающий мир,
автор: polina4699
Предмет: Математика,
автор: miksys