Предмет: Физика, автор: frenk7822

Помогите пожалуйста!!!


Індуктивність коливального контуру 5 мГн, електроємність 8 пФ, а його активний опір дуже малий. Визначте максимальну напругу на обкладках конденсатора, якщо максимальна сила струму в контурі 40 мА.​

Ответы

Автор ответа: DedStar
5

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 5 мГн = 5·10⁻³ Гн

C = 8 пФ = 8·10⁻¹² Ф

R → 0 Ом

Imax = 40 мА = 40·10⁻³ А

_________________

Umax - ?

Энергия электрического  поля конденсатора:

Wэ = С·Umax² / 2     (1)

Энергия магнитного поля катушки:

Wм = L·Imax² / 2       (2)

Приравняем (1) и (2):

С·Umax² / 2 = L·Imax² / 2

С·Umax² = L·Imax²

Максимальное напряжение:

Umax = √ (L·Imax² / C)

Umax = √ (5·10⁻³·(40·10⁻³)² / 8·10⁻¹²) ≈ 1000 В

Похожие вопросы