Предмет: Физика,
автор: katabegunova5
Маса тягарця 100 г, x=0,25 sin(10t+ pi 6 ). часу t = 0 с. а рівняння його коливального руху Визначте жорсткість пружини та зміщення в момент
A 100 H/M; 0,125 M
Б 10 Н/м; 0,125 м
В 10 Н/м; 0,25 м
Г 100 H/M; 0,25 M
Д 25 H/M; 0,1 M
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Б
Объяснение:
ω₀²=к/m
k=ω₀²*m=10²0.1=10 H/м
x=0,25 sin(10*0+ π/ 6 )=0,25*0,5=0,125 м
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: Аноним
Предмет: Русский язык,
автор: махди1
Предмет: Английский язык,
автор: стася52
Предмет: Русский язык,
автор: BlackCadillac