Предмет: Химия, автор: solovchukangela

Скільки атомів містить: мідь кількістю речовини 3 моль?​

Ответы

Автор ответа: ivanna28062008
4

Ответ:

мідь кількістю речовини 3 моль;

Відомо: n(Cu)=3 моль.

Знайти: N(Cu) -?

Розв’язання:

І спосіб

З формули n=N/NA, де NA- стала Авогадро і дорівнює 6∙1023 моль-1, знаходимо N=n•NA

N(Cu)=3 моль•6∙1023 моль-1=18∙1023

ІІ спосіб

1 моль міді містить 6∙1023 атомів, тоді

3 моль міді будуть містити х атомів.

Складаємо пропорцію і розв’язуємо її.

1 моль / 3 моль = 6∙1023 / х, звідси

х моль • 1 моль = 6∙1023 • 3 моль,

х = (6∙1023 • 3 моль) :1 моль

х = 6∙1023

Відповідь: 18∙1023 атомів.

б) залізо кількістю речовини 0,5 моль?

Відомо: n(Fe)=0,5 моль.

Знайти: N(Fe) -?

Розв’язання:

І спосіб

З формули n=N/NA, де NA- стала Авогадро і дорівнює 6∙1023 моль-1, знаходимо N=n•NA

N(Fe)=0,5 моль•6∙1023 моль-1=3∙1023

ІІ спосіб

1 моль заліза містить 6∙1023 атомів, тоді

0,5 моль заліза будуть містити х атомів.

Складаємо пропорцію і розв’язуємо її.

1 моль / 0,5 моль = 6∙1023 / х, звідси

х моль • 1 моль = 6∙1023 • 0,5 моль,

х = (6∙1023 • 0,5 моль) :1 моль

х = 3∙1023

Відповідь: 3∙1023 атомів.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Джульетта20021
Предмет: Русский язык, автор: nargiza125