Предмет: Физика, автор: aboba5568

У газовому нагрівнику під час згорання 2,5 кг природнього газу було отримано 82,5 МДЖ визначте коефіціент корисної дії нагрівника

Ответы

Автор ответа: zinovicgrigorij
5

Ответ: 0,73

Объяснение:

Дано:

Qпол=82,5МДж

q=4,4*10⁷Дж/кг

m=2,5кг

============

η-?

η=Qпол/Qзатр.=80,5*10⁶/(4,4*10⁷*2,5)=0,73

Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: rykalico82