Предмет: Физика,
автор: darinapomin
6. Літак летить зі швидкістю 200 м/с. За який час він пролітає 1 км?
Ответы
Автор ответа:
1
1) 1км=1000м
2) 1000:200= 5(с)
2) 1000:200= 5(с)
Похожие вопросы
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: elia6
Предмет: Русский язык,
автор: максимизатор
Предмет: Русский язык,
автор: Kantemir071
Предмет: Химия,
автор: NeronKd
Предмет: Русский язык,
автор: zotovagulnara1966