Предмет: Химия,
автор: LinaGachakotik
Визначити масову частку Гідрогену в сполуці H2S
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
------------------------------------------
Объяснение:
Згідно реакції (1) та (2) ν(H2S) = ν(СdS) = ν(СdSO4) =0,0006 моль. m(H2S) =0,0006*34 = 0,0204 г. Масова частка гідроген сульфіду у зразку сирої нафти становить: w(H2S) =100 %*0,0204/80 = 0,0255 %.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: olgamorozova01
Предмет: Русский язык,
автор: kutejnikovalena1983
Предмет: Русский язык,
автор: Lexsa1
Предмет: Физика,
автор: NapoleonHill