Предмет: Химия, автор: daniilyunger

СРОЧНО, ДАЮ 80 БАЛЛОВ

Встановіть відповідність між хімічною формулою газу та його відносною густиною за повітрям

CO2

SO2

CH4

H2S

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
2

Ответ:

Объяснение:

М(пов.) = 29 г/моль

D = M(реч.)/М(пов.)

М(СО2) = 44 г/моль

Dпов. (СО2) = 44 г/моль/29 г/моль = 1,517

M(SO2) = 64 г/моль

Dпов.(SO2) = 64 г/моль/29 г/моль = 2,207

M(CH4) = 16 г/моль

Dпов.(СН4) = 16 г/моль/29 г/моль = 0,552

M(H2S) = 34 г/моль

Dпов.(H2S) = 34 г/моль/29 г/моль = 1,172

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: 2Нина11
Предмет: Русский язык, автор: Аноним
Предмет: Алгебра, автор: 9HoNeY6