Предмет: Физика,
автор: tosidach
дерево висотою 3,6 см см розташована на відстані 4 м від спостерігача який розмір його зображення на сітківці якщо оптична сила ока 58,5 діоптрій?
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ:
Н=3m
Объяснение:
h=3,6 m
d=4m
Д=58,5 дптр
Н-?
H≈3m
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: sin2arfh2bzElly
Предмет: Английский язык,
автор: Ju0liaRozakommy
Предмет: Английский язык,
автор: na2stDeadoalydm
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: Mertty
Предмет: Математика,
автор: Аноним