Предмет: Физика,
автор: mayerolga
Вахтовий помітив, що за 25 с об борт судна вдарилося 10 хвиль. Відстань між гребенями хвиль 2 м. Яка швидкість поширення хвиль?
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
0,8 м/с
Объяснение:
N=10 t=25 c λ=2 м u=?
===
v=N/t
u=λ*v=λ*N/t=2*10/25=0.8 м/с
===================
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Jhygt
Предмет: Английский язык,
автор: S3tude0rmasha
Предмет: Русский язык,
автор: 111550
Предмет: Алгебра,
автор: Прималина
Предмет: Русский язык,
автор: uy7777