Предмет: Физика,
автор: kirastashenko973
рактор рухається зі швидкістю 10 м/с протягом 0,5год який шлях пройшов трактор
Ответы
Автор ответа:
1
Дано:
v= 10 м/с
t= 0,5 год= 1 800 с
______________
l-?
Розв'язок:
Відповідь: l= 18 км
kirastashenko973:
очень виручаешь)
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Гэрифэри
Предмет: Русский язык,
автор: лерааааа2
Предмет: Русский язык,
автор: ranic
Предмет: Русский язык,
автор: eaglegamer01
Предмет: Математика,
автор: Астра1111111111