Предмет: Химия,
автор: doorirri
Який об'єм водню виділиться при взаємодії 4,6г Натрію з надлишком оцтової кислоти?
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Дано:
m(Mg)=4,6 г
Знайти:
V(H2)-?
Розв'язок.
M(Mg) = 24 г/моль
n(Mg) = m(Mg)/M(Mg) = 4,6 г/24 г/моль = 0,19 моль
Mg + 2CH₃COOH ⇒ (CH₃COO)₂Mg + H₂
З рівняння реакції бачимо, що n(H₂)=n(Mg)
n(H₂) = 0,19 моль
V(H₂) = n(H₂)*Vm
V(H₂) = 0,19 моль*22,4 л/моль = 4,25 л
Відповідь: 4,25 л
Объяснение:
Автор ответа:
0
Ответ:
я без понятия
Объяснение:
я нечего здесь непонимаю
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: апр53
Предмет: Русский язык,
автор: Гэрифэри
Предмет: Русский язык,
автор: 266315
Предмет: Русский язык,
автор: max81ir
Предмет: Математика,
автор: noogirinal