Предмет: Физика, автор: mariacerevko707

Автомобіль певний час рухався зі швидкістю 120км/год,а потім змінив швидкість і за такий самий час проїхав 160км.Якою була швидкість руху автомобіля на другій ділянці шляху,якщо загалом він проїхав 400км?(будь ласка розпишіть напишіть що нам дано, що потрібно найти,формулу за якою ми розуміємо чи : чи • будь ласка ​

Ответы

Автор ответа: yukkaminkpop
3

Решение    !  

Дано           !

V1=120км    !

S2=160км

S=400

___

V2-?

S1=S-S2=400-160=240(km)-Это Проехал на первой скорости

T=S1:V1=240:120=2(Год)

V2=S2:T=160:2=80(км/год)


Danielarnaut34: Все верно!
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним