Предмет: Физика, автор: derevsofia

На рисунку наведено графік коливань тягарця на пружині. Яку жорсткість має пружина, якщо маса тягарця дорівнює 100 г?​

Приложения:

Ответы

Автор ответа: themorningcat
9

Ответ:

15,8 Н/м

Объяснение:

дано:      

m=100г

x=2см=0,02м

р-ня:

k=mg/x

k= 100г*9,8м/с^2/0,02м=15,8 H/m

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: Аноним
Предмет: Английский язык, автор: Аноним