Предмет: Физика, автор: lerkakovalchuk2009

Обчисліть лінійну швидкість руху Землі навколо Сонця, якщо радіус земної орбіти дорівнює 100 км.​

Ответы

Автор ответа: gribsamodelshik
2

Ответ:

v1 = 2pR / T

v1 = 100 * 6.28 / 365 = 1.72054794521 км/день

Автор ответа: DedStar
1

Ответ:

Объяснение:

Дано:

R = 1 а.е. = 150·10⁹ м/с - расстояние до Солнца

T = 365·24·3600 ≈ 31,5·10⁶ с - период обращения Земли вокруг Солнца

________________

V - ?

V = 2π·R / T = 2·3,14·150·10⁹ / 31,5·10⁶ ≈ 30·10³ м/с    или   30 км/с

Похожие вопросы