Предмет: Физика, автор: erik0971317033

На перегонах велосипедист проїхав спочатку 45 км зі швидкістю 45 км/год, а потім ще 28 км зі шкидкістю 42 км/год. Визначте середню швидкість руху велосипедиста на всій дистанції.​

Ответы

Автор ответа: lvv9136
0

Ответ:

Vсер=43.8 км/год

Объяснение:

S=S₁+S₂=45+28=73 км

t=t₁+t₂=45/45+28/42=1+0.67=1.67 год

Vсер=S/t=73/1.67=43.8 км/год

Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: kisulyhl92