Предмет: Физика,
автор: Аноним
Тіло масою 1 кг рухається горизонтально зі швидкістю, яка змінюється за законом Vx = 2 + t. Визначте імпульс тіла через 5с.
Ответы
Автор ответа:
3
Ответ:
Объяснение:
m=1 кг
t= 5c
Импульс = mVx=1*(2+5)=7 кг*м/с
Похожие вопросы
Предмет: Немецкий язык,
автор: нуринисо
Предмет: Русский язык,
автор: Maxim1337228228
Предмет: Русский язык,
автор: alexeychel174
Предмет: Математика,
автор: Арсений12356
Предмет: Обществознание,
автор: kr1sstt1na