Предмет: Физика, автор: prostodim

період обертання тіла становить 2с визначте радіус орбіти, якщо швидкість руху по колу дорівнює 36км на годин

Ответы

Автор ответа: gribsamodelshik
1

Ответ:

v = 2pR / T ⇒ 2pR = v * T

T = 2 c

v = 36 / 3.6 = 10 м/с

2pR = 2*10 = 20 м

R = 20/6.28 = 3.1847133758 м


milana48588: Помоги по физике ❗❗
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: dasha15237773