Предмет: Физика,
автор: alenaneh3
яку кінетичну енергію має дві кулі масою 9г яка летить зі швидкістю 900м/с
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
Объяснение:
m = 9 г = 0,009 кг
V = 900 м/с
Ек - ?
========
Ек = (m·V²) / 2 = (0,009·900²) / 2 = 3645 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: шынгыс6
Предмет: Русский язык,
автор: шынгыс6
Предмет: Английский язык,
автор: Voropaychonka
Предмет: ОБЖ,
автор: Danyatatar
Предмет: Математика,
автор: elena99925