Предмет: Физика, автор: Аноним

Визначити температуру азоту, який перебуває під тиском 0,65 МПа в
посудині об’ємом 25 л, якщо кількість молекул газу складає 2·10^26

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

5.9 K

Объяснение:

p=0.65*10⁶ Па    V=25*10⁻³ м³    N=2*10²⁶    T=?

===

p=n*k*T=N*k*T/V

T=p*V/(k*N)=0.65*10⁶*25*10⁻³/(1.38*10⁻²³*2*10²⁶)≈5.9 K

=========================

Похожие вопросы
Предмет: Французский язык, автор: katysha037