Предмет: Химия,
автор: MARINA12345876978
Допоможіть, будь ласка)))
Розрахуйте рН водного розчину слабкої одноосновної кислоти з концентрацією 10-2 моль/л, якщо ступінь дисоціації кислоти складає 1 %. Визначте Кд кислоти.
Ответы
Автор ответа:
1
Ответ:
[H+ ] = α ∙ Cм ; [H+ ] = 10-2 моль/л ∙ 1 % : 100 % = 10-4 моль/л.
рН = -lg[H+ ] = -lg10-4 = 4.
Объяснение:
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: Натализайка1
Предмет: Русский язык,
автор: alihanr
Предмет: Русский язык,
автор: упрст
Предмет: Русский язык,
автор: PETYA200X