Предмет: Физика,
автор: karinachervatyuk050
Предмет і його зображення розміщені відносно фокуса лінзи . Відстань від предмета до фокуса лінзи 4 см . Визначте фокусну відстань лінзи
Ответы
Автор ответа:
2
Ответ:
Оптична сила: D= 1/0.15+1/0.06=1/0.21≈4.76
Фокусна відстань: F=1/4.76=0.21
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова,
автор: Zarya111
Предмет: Другие предметы,
автор: Аноним
Предмет: Английский язык,
автор: Варвара86
Предмет: Математика,
автор: ВегаЗвезда
Предмет: Русский язык,
автор: violettamajstrenko94