Предмет: Физика, автор: leon4ikor

Знайти напруженість електричного поля, якщо відомо, що електричний заряд в 5 Кл, перемістившись в цьому полі на 20 см, виконав роботу 1О Дж.​

Ответы

Автор ответа: fatt52
1

Ответ:

10 В/м

Объяснение:

q=5 Кл     d=0.2 м    A=10 Дж     E=?

===

U=A/q=E*d

E=A/(q*d)=10/(5*0.2)=10 В/м

=============================


leon4ikor: спасибо огромное!!!!
Похожие вопросы