Предмет: История, автор: Аноним

Назвіть шляхи виходу з економічної кризи в 30-х роках 20 століття які були запропоновані "національним урядом" СРОЧНО!!! даю 100 балов​​

Ответы

Автор ответа: sport63
1

Ответ:

Велика депресія у Великобританії, також відомий як Великий спад, був періодом національної економіки спад у 30-х рр. ХХ століття, що виникла в глобальному масштабі Велика депресія. Це було Великобританіянайбільший і найглибший економічна депресія 20 століття. Велика депресія виникла в Сполучені Штати наприкінці 1929 р. і швидко поширився на світ. Великобританія не зазнала того буму, який характеризував Росію НАС., Німеччина, Канада і Австралія у 1920-х рр., тому його вплив виявився менш суворим.[1] Світова торгівля Великобританії впала наполовину (1929–33), випуск важкої промисловості впав на третину, прибуток від зайнятості впав майже у всіх секторах. На глибину влітку 1932 року кількість зареєстрованих безробітних становила 3,5 мільйона, а багато інших мали лише неповний робочий день.

Особливо найбільше постраждали від економічних проблем промислові та гірничодобувні райони на півночі Росії Англія, Шотландія, Північна Ірландія і Уельс. На початку 30-х років рівень безробіття в деяких регіонах досяг 70% (понад 3 мільйони людей не працювали на національному рівні), і багато сімей повністю залежали від виплат від місцевого самоврядування, відомого як долар. Політично Консервативна партія панували епоха та Росія Партія праці серйозно постраждав.

Объяснение:

Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: Jasmin999
ДИКТАНТ!!!!!!!!!!!
Однажды, возвращаясь домой, я нечаянно забрёл в какую-то незнакомую усадьбу. Солнце уже пряталось, и на цветущей ржи растянулись вечерние тени. Два ряда старых, тесно посаженных елей стояли, образуя красивую аллею. Я перелез через изгородь и пошёл по ней, скользя по еловым иглам. Было тихо и темно, и только на вершинах кое-где дрожал яркий золотой свет и переливался радугой в сетях паука. Я повернул на длинную липовую аллею. Здесь тоже запустение и старость. Прошлогодняя листва шелестела под ногами. Направо, в фруктовом саду, нехотя, слабым голосом пела иволга, должно быть, тоже старая. Но вот липы кончились. Я прошёл мимо дома с террасой, и передо мной неожиданно открылся чудесный вид: широкий пруд с купальней, деревня на том берегу, высокая узкая колокольня. На ней горел крест, отражая заходившее солнце. На миг на меня повеяло очарованием чего-то родного, очень знакомого.
ЗАДАНИЕ:

3. Из текста диктанта выписать по одному словосочетанию на все виды подчинительной связи.
4. Выписать из текста по 3 слова:
1-й вариант: прилагательные, указать разряд
2-й вариант: причастия, указать время
6. Выписать из диктанта предложения по схеме:
1-й вариант: [ ], и [ ]. 2-й вариант: [ __O и O, |-.-.-.-.| ].