Предмет: Физика, автор: kostamorvanuk381

автомобіль масою 2 тони рухається зі швидкістю 72 км/год. визначте його кінетичну енергію​

Ответы

Автор ответа: elena20092
2

Ответ:

Ек = 400 000 Дж или 400 кДж

Объяснение:

m = 2 т = 2 000 кг

v = 72 км/ч = 20 м/с

-----------------------------

Ек - ?

-----------------------------

Ек = 0,5 mv² = 0.5 · 2 000 · 20² = 400 000 (Дж) = 400 кДж

Похожие вопросы